Twój dostawca mebli do projektu
Search

Pufa PRADERA

Order in the next for

2,199.00 1,787.80 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Pufa z oryginalnymi plisami i pełną tapiceracją to zdecydowanie wyjątkowy element w każdym wnętrzu. Nie tylko przyciąga wzrok, ale też stanowi interesujący punkt kontrastujący lub komplementujący z resztą wyposażenia. Jej osobliwy kształt sprawia, że jest to mebel, który staje się niemal dziełem sztuki, dodając wnętrzu wyrafinowanego stylu.

Jej niebanalne plisy dodają struktury i głębokości, czyniąc z niej nie tylko funkcjonalny mebel, ale też atrakcyjny element dekoracyjny. Pełna tapiceracja sprawia, że pufa jest komfortowa i zaprasza do spędzenia na niej czasu, czy to jako dodatkowe miejsce do siedzenia, czy nawet jako oryginalny stolik kawowy.

To nie tylko mebel, ale też wyrazisty akcent, który może stać się centrum uwagi w salonie, sypialni czy nawet w biurze. Pufa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie boją się eksperymentować z formą i kształtem, i które chcą dodać do swojego wnętrza coś naprawdę wyjątkowego.

Takie niecodzienne podejście do projektowania mebli sprawia, że pufa ta jest doskonała dla osób, które chcą, aby ich wnętrza były unikalne i odzwierciedlały ich indywidualny styl. Jej obecność w pomieszczeniu nie tylko wzbogaca estetykę, ale także stanowi doskonały temat do rozmów i komentowania

Wymiary 52.5 × 45.5 × 45 cm

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pufa PRADERA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart