Twój dostawca mebli do projektu
Search

Witamy w Pocco Novo..

…w miejscu wyjątkowych stylów!

Projekt bez nazwy Pocco Novo zostało stworzone, aby dać architektom, przedsiębiorcom oraz inwestorom platformę do wyboru wielu elementów wyposażenia wnętrz w jednym miejscu. Strona główna Pocco Novo daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do modeli 3D wraz z przejrzystym przewodnikiem cenowym. Dzięki profesjonalizmie i wiedzy branżowej, pomagamy naszym klientom spełnić ich oczekiwania.

Pocco Novo

Pocco Novo zostało stworzone, aby dać architektom, przedsiębiorcom oraz inwestorom platformę do wyboru wielu elementów wyposażenia wnętrz w jednym miejscu. Strona główna Pocco Novo daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do modeli 3D wraz z przejrzystym przewodnikiem cenowym. Dzięki profesjonalizmie i wiedzy branżowej, pomagamy naszym klientom spełnić ich oczekiwania.

Marka

Pocco Novo oferuje meble najwyższej jakości dla rynku kontraktowego i klientów indywidualnych, takich jak hotele, restauracje, biura i mieszkania. Nasze produkty zdobią wiele wnętrz już od wielu lat. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, oferując naszą wiedzę i doświadczenie. Nasze meble powstają we współpracy z grafikami, technologami oraz architektami specjalizującymi się w projektowaniu wnętrz komercyjnych i mieszkalnych, a ich design nawiązuje do skandynawskiej i włoskiej estetyki. Nasze modele są starannie produkowane w fabrykach zgodnie z najwyższymi standardami jakości w Portugalii, we Włoszech i w Skandynawii.

Cele

Nasze produkty wpasują się w potrzeby wielu użytkowników. Pocco Novo cechuje połączenie estetyki z funkcjonalnością. Profesjonalne i rzetelnie wykonanie produktów i solidna konstrukcja, gwarantują wysoką jakość oraz użytkowanie przez lata. Produkty mogą być wykonane na życzenie zgodnie z normami jakości i bezpieczeństwa – z pianki trudnopalnej. Proponujemy korzystne warunki ekonomiczne dla współpracujących z nami partnerów. Gwarantujemy przejrzyste relacje wzjamności, tzw. fair-trade z dostawcami, klientami i odbiorcami.

02 Tagada noise 3.88 scaled Pocco Novo zostało stworzone, aby dać architektom, przedsiębiorcom oraz inwestorom platformę do wyboru wielu elementów wyposażenia wnętrz w jednym miejscu. Strona główna Pocco Novo daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do modeli 3D wraz z przejrzystym przewodnikiem cenowym. Dzięki profesjonalizmie i wiedzy branżowej, pomagamy naszym klientom spełnić ich oczekiwania.

WSPÓŁPRACA

W celu nawiązania współpracy lub uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Beatą Nilsen

beata@jennifer-co.eu
+48 608 204 320

Dlaczego
Pocco Novo

Światowy design

Masz już dość długich terminów dostaw i słabej kontroli jakości? Obecnie meble produkowane są na całym świecie. Jednak ten rodzaj produkcji na odległość niesie ze sobą szereg ograniczeń. Kontrola jakości staje się trudna, długi czas transportu, który jest nieprzyjazny dla środowiska i często trudne możliwości dostosowania, a co za tym idzie – reklamacji.

Pocco Novo oferuje produkcję wyłącznie w fabrykach europejskich, z których każda działa zgodnie z normą ISO 9000 lub wyższą. Korzyści dla naszych klientów to łatwiejsza kontrola jakości, krótki czas produkcji i transportu, a produkty są bardziej przyjazne dla środowiska. Do tego łatwiejsze wprowadzanie poprawek i rozpatrywanie reklamacji zgodnie z przepisami europejskimi.

Simple is the best

Uważamy, że uczciwy handel to podstawa. Z myślą o Tobie – użytkowniku – stworzyliśmy przejrzystą i łatwą w obsłudze stronę Pocco Novo. Wszystkie nasze produkty są szczegółowo opisane i przedstawione za pomocą zdjęć oraz informacji o przedziale cenowym. Co więcej, zapewniamy nieograniczony dostęp do modeli 3D. Dzięki temu masz łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych informacji i możesz swobodnie pobrać pliki do wizualizacji. Wszystko po to, byś miał jak najłatwiejszą drogę do realizacji swoich projektów – łatwo dla Ciebie, łatwo dla Twojego projektu i łatwo dla nas!

simple is the best e1690890864125 Pocco Novo zostało stworzone, aby dać architektom, przedsiębiorcom oraz inwestorom platformę do wyboru wielu elementów wyposażenia wnętrz w jednym miejscu. Strona główna Pocco Novo daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do modeli 3D wraz z przejrzystym przewodnikiem cenowym. Dzięki profesjonalizmie i wiedzy branżowej, pomagamy naszym klientom spełnić ich oczekiwania.
marka Pocco Novo zostało stworzone, aby dać architektom, przedsiębiorcom oraz inwestorom platformę do wyboru wielu elementów wyposażenia wnętrz w jednym miejscu. Strona główna Pocco Novo daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do modeli 3D wraz z przejrzystym przewodnikiem cenowym. Dzięki profesjonalizmie i wiedzy branżowej, pomagamy naszym klientom spełnić ich oczekiwania.

Nie przepłacaj

Pocco Novo kładzie nacisk na równowagę między jakością a ceną. Nasza ogromna oferta tkanin oraz produktów pozwala na perfekcyjne dopracowanie Twojego projektu w każdym detalu. Od 20 lat skupiamy się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości w rozsądnych cenach, ponieważ wiemy, że nikt nie chce przepłacać. Dlatego u nas zawsze znajdziesz korzystny stosunek jakości do ceny.

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart