Twój dostawca mebli do projektu
Search

Pufa GRAND L

Order in the next for

5,899.00 4,795.93 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Pufa GRAND L stanowi kwintesencję połączenia formy i funkcji, dostosowując się do różnorodnych potrzeb i stylów wnętrzarskich. Dostępna w trzech rozmiarach, daje możliwość wyboru odpowiedniej opcji, zarówno pod względem wymiarów, jak i estetyki.

Design tej pufy jest niezwykle przemyślany. Zastosowanie lamówek na rogach to subtelny, ale wyrazisty element, który dodaje charakteru i elegancji całej kompozycji. Lamówki nie tylko podkreślają formę mebla, ale również dodają mu spójności, tworząc harmonijną całość z dwoma kontrastującymi pasami, które obejmują mebel.

Nie można pominąć aspektu ergonomicznego – pufa GRAND L została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wszechstronność zastosowania. Może służyć jako dodatkowe siedzisko w salonie, praktyczny podnóżek w czytelni, czy nawet jako dekoracyjny element w holu czy sypialni.

Jeżeli cenisz sobie meble, które nie tylko są piękne, ale także praktyczne, pufa GRAND L jest doskonałym wyborem. Jej uniwersalność, połączona z wysoką jakością wykonania i estetyką, sprawia, że będzie ona znakomitym dodatkiem do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Wymiary 94 × 94 × 40 cm

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pufa GRAND L”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart