Twój dostawca mebli do projektu
Search

Stoliki kawowe GROOV

Order in the next for

1,389.00 1,129.27 netto

Styl i Elegancja Stolików Kawowych GROOV

Nasze stoliki kawowe GROOV nie tylko dopełnią Twoją przestrzeń, ale także nadadzą jej niepowtarzalny charakter. To niezwykłe meble, które wnoszą do pomieszczenia nutę stylu i elegancji, nadając mu wyjątkowy charakter.

Złoto i Czernie – Design, Który Zachwyca

Nasze stoliki kawowe GROOV to połączenie złotego blasku i elegancji czerni. Okrągłe blaty w odcieniach złota przyciągają uwagę swoim blaskiem i wyjątkowym designem. Kontrastują one pięknie z czarnymi nogami, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny. To kompozycja, która zachwyci każdego miłośnika designu.

Dwa Są Lepsze Niż Jeden – Praktyczność i Estetyka

Stoliki kawowe GROOV dostarczane są w zestawie dwóch mebli – jednego mniejszego i jednego większego. To nie tylko kwestia praktyczności, ale także możliwość dostosowania ich do swoich potrzeb i wnętrza. Stwórz własny układ, który oddaje Twoją wyjątkową wizję aranżacji.

Aluminium – Lekkość i Trwałość

Nasze stoliki kawowe GROOV wykonane są z aluminium, co gwarantuje im lekkość oraz trwałość. To meble, które posłużą Ci przez wiele lat, zachowując swoją estetykę i funkcjonalność. Dodatkowo, lekka konstrukcja sprawia, że łatwo możesz zmieniać ich położenie, tworząc nowe aranżacje w swoim wnętrzu.

Stolik 1

48 cm x 55 cm x 48.5 cm

Stolik 2

48 cm x 55 cm x 41.5 cm

Materiał

Aluminium

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stoliki kawowe GROOV”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart