Twój dostawca mebli do projektu
Search

Stół do jadalni ERME

Order in the next for

654.22 531.88 netto

Stół do Jadalni ERME – Biel i Złoto w Harmonijnej Symfonii Elegancji

Nadzwyczajna Elegancja

Stół ERME jest jak pieśń elegancji i subtelności, osadzona w kontekście współczesnego designu. Jego istotą jest harmonia, jaka panuje między bielą blatu i złotem stelaża, tworząc wyjątkowe doświadczenie wizualne. To mebel, który jest znacznie więcej niż zwykłym stołem – to wyraz wyrafinowanego gustu i świadectwo luksusu.

Majestatyczny Blat

Blat wykonany z ceramiki z efektem marmuru to hołd dla naturalnej piękności i trwałości. Biały marmur emanuje subtelnym blaskiem, odbijając światło i tworząc efekt przestronności. O każdym calu, w każdym zakamarku tego 90×160 cm blatu, rozbrzmiewa echo luksusu.

Złoty Akcent

Stelaż z stali nierdzewnej w kolorze złotym jest wyrazem modernistycznego piękna i innowacyjności. Jego dynamiczna bryła wprowadza nutę świeżości i współczesności, stanowiąc równocześnie solidne podparcie dla marmurowego blatu.

Spotkanie Tradycji i Nowoczesności

ERME to stół, przy którym możesz zasiąść z rodziną i przyjaciółmi, celebrując wspólne chwile w otoczeniu elegancji. Stół na maksymalnie 8 osób jest miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a każde spotkanie staje się wydarzeniem.

Świat, Gdzie Glamour Króluje

Z ERME, każda jadalnia zostaje przemieniona w przestrzeń, gdzie króluje styl glamour. Ten niezwykły stół jest jak klejnot, który ozdabia wnętrze, wprowadzając atmosferę wyrafinowania i elegancji.

Odkryj ERME – Ikonę Elegancji

Doświadcz piękna i funkcjonalności, jakie niesie ze sobą stół ERME. To nie tylko mebel, ale i artystyczne dzieło, świadectwo tego, że piękno i funkcjonalność mogą iść w parze, celebrując każdą chwilę spędzoną przy nim. ERME to inwestycja w niezwykłe doznania estetyczne i komfort codziennego życia.

Wymiary 90 × 160 × 75 cm
Materiał

Ceramika, Metal

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stół do jadalni ERME”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Product has been added to your cart