Twój dostawca mebli do projektu
Search

Lampa wisząca CRANN

Order in the next for

3,553.00 2,888.62 netto

Zabawa Geometrią – Lampa wisząca CRANN

Nowy Wymiar Oświetlenia

Lampa wisząca CRANN to prawdziwa gratka dla miłośników designu i niezwykłych form. Jej wyjątkowy design to połączenie okrągłych marmurowych kulek, klosza w kształcie stożka oraz prostopadłych linii prostych. To połączenie geometrii i minimalizmu, które tworzy efektowną lampę, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Gdy po raz pierwszy spojrzysz na lampę CRANN, od razu wiesz, że to niezwykłe oświetlenie, które wniesie nowy wymiar do Twojego wnętrza.

Materiały Najwyższej Jakości

Solidność i Elegancja

Lampa CRANN to nie tylko wyjątkowy design, ale także solidność i elegancja. Wykonana z wysokiej jakości stali i dmuchanego szkła, ta lampa jest nie tylko piękna, ale także trwała. Materiały, z których została wykonana, gwarantują, że będziesz cieszyć się jej światłem przez wiele lat. Dodatkowo, klosz w kształcie stożka zapewnia równomierne rozproszenie światła, tworząc przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

Energooszczędność i Oszczędność Energii

Światło Przyszłości

Lampa CRANN to nie tylko piękno, to także technologia. Wyposażona w energooszczędne żarówki G4 o mocy 3W i ciepłej barwie 2700K, ta lampa nie tylko oświetli Twoje wnętrze, ale także oszczędzi energię. To światło przyszłości, które nie tylko pięknie wygląda, ale także dba o Twój portfel i planetę. Ponadto, lampa CRANN jest kompatybilna z żarówkami E27 o mocy do 60W, dając Ci możliwość dostosowania intensywności oświetlenia do swoich potrzeb.

Wymiary 120 × 26 cm
Długość kabla

150 cm

Specyfikacje UE

220-240 V, 2700K, 50/60 Hz, IP20, Klasa I, Max. 60W

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lampa wisząca CRANN”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart