Twój dostawca mebli do projektu
Search

Lampa wisząca CASS

Order in the next for

1,225.001,945.00

Lampa wisząca CASS: Design Współczesnej Elegancji

Lampa wisząca CASS, dostępna w dwóch rozmiarach – mini i medium, stanowi wyjątkowy element oświetlenia, który nie tylko dodaje subtelności, ale także wzbogaca przestrzeń swoim unikalnym designem. Lampa Cassini zapewnia wyrafinowane oświetlenie zarówno do góry, jak i na dół, co podkreśla detale jej designu i tworzy delikatną atmosferę w otaczającym pomieszczeniu.

Stylowe Oświetlenie

Lampa posiada wbudowany panel LED z dyfuzorami, które zapewniają miękkie oświetlenie w pomieszczeniu, a także gwarantują długą żywotność całego projektu. Dzięki temu CASS oświetla przestrzeń w delikatny, subtelnym świetle, co sprawia, że jest nie tylko estetycznym dodatkiem, ale również praktycznym źródłem światła.

Doskonała Wielofunkcyjność

CASS jest dostępna w dwóch rozmiarach i kolorach – białym i czarnym, co pozwala na dopasowanie do różnych wnętrz – od salonu, przez kuchnię, łazienkę, po korytarz. Idealnie pasuje nad stołem w jadalni, nad ladą kuchenną, a nawet w przedsionku jako element ozdobny.

Specyfikacje Techniczne

Lampa została wykonana z metalu, aluminium i PS, co gwarantuje nie tylko stylowy wygląd, ale także trwałość. Medium ma wymiary Ø: 40 cm x H: 11 cm, waży 2.47 kg, podczas gdy Mini ma Ø: 20 cm x H: 11 cm i waży 1.2 kg.

Precyzyjne Światło

Światło emitowane przez lampę jest przyjemne dla oka, zapewniając temperaturę barwową 3000 K i intensywność 1000 lumenów dla wersji Medium, oraz 320 lumenów dla wersji Mini. Wskaźnik oddawania barw (CRI) wynosi odpowiednio 82 dla Medium i 83 dla Mini. Lampa wyposażona jest w wbudowany panel LED o mocy 16W dla wersji Medium i 14W dla wersji Mini.

Podsumowanie: Nowoczesna Funkcjonalność

Lampa wisząca CASS to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Jej delikatne oświetlenie, trwałość materiałów i możliwość wyboru rozmiaru oraz koloru sprawiają, że stanowi ona nie tylko stylowy element dekoracyjny, ale także praktyczne źródło światła, które idealnie dopasuje się do różnych wnętrz, nadając im niepowtarzalny wyraz.

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Kolor

Biały, Czarny

Rozmiar

Mini, Medium

Długość kabla

270 cm

Materiał

Aluminium, Stal nierdzewna

Specyfikacje UE

3000K, CRI > 80, LED

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lampa wisząca CASS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart