Twój dostawca mebli do projektu
Search

Lampa podłogowa AVE

Order in the next for

1,345.00 1,093.50 netto

Lampa Podłogowa AVE: Ekskluzywność Marmuru w Designie

Lampa podłogowa AVE to niezwykłe połączenie minimalistycznego designu z wysoką jakością wykonania, a wszystko to dzięki unikalnemu i wyjątkowemu elementowi – solidnemu marmurowi.

Harmonia Marmuru i Minimalizmu

Pionowa konstrukcja lampy AVE zachwyca swoją prostotą. Centralnym punktem jest cylindryczny element wykonany z ciemnego, eleganckiego marmuru. To właśnie on nadaje lampie niepowtarzalny charakter i wyrafinowanie.

Elegancja w Detalach

Lampa prezentuje się zgrabnie, z jednym źródłem światła, które eksponuje niewielką, ale niezwykle efektowną żarówkę E27 o maksymalnej mocy 60W. Metalowa konstrukcja, pokryta czarną powłoką, pięknie kontrastuje z marmurem, nadając lampie elegancki wygląd.

Unikalność Wnętrza

AVE nie tylko oświetla przestrzeń, ale dodaje jej wyjątkowego charakteru. Czarny marmur, umiejętnie wpasowany w konstrukcję, stanowi harmonijną podstawę dla minimalistycznej budowy, tworząc unikalną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Podsumowanie: Luksus i Klasyka

Lampa podłogowa AVE to połączenie klasyki marmuru z nowoczesnym minimalizmem. Element z marmuru nie tylko dodaje elegancji, ale wprowadza do wnętrza subtelny wykwintny akcent. Wyróżniając się spośród innych lamp swoją niezwykłą formą, AVE zapewnia nie tylko światło, lecz również estetyczną wartość, unikatową dla każdego pomieszczenia.

Wymiary 13 × 13 × 180 cm
Materiał

Marmur, Metal

Specyfikacje UE

220-240 V, 50/60 Hz, IP20, Klasa II, Max. 60W

Żarówka

E27 max 1 x 60 W

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lampa podłogowa AVE”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart