Twój dostawca mebli do projektu
Search

Krzesło MINE EMP EST CB

Order in the next for

1,720.00 1,398.37 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Krzesło MINE EMP EST CB: Doskonałe Połączenie Wygody i Designu

Kolekcja krzeseł MINE EMP EST CB, będąca dziełem Studia Segers, wyróżnia się prostym, solidnym wykonaniem, jednocześnie prezentując wyrazisty design. To meble, które nie tylko urozmaicą estetykę wnętrza, ale także dbają o komfort użytkowania.

Wyrazisty Design

Krzesło MINE EMP EST CB to element kolekcji, w której zarówno oparcie, jak i siedzisko, zostały lekko wygięte, zapewniając doskonały komfort podczas użytkowania. Proste podłokietniki równoległe z osią siedziska nadają mu nowoczesny charakter.

Zrównoważona Konstrukcja

W trakcie rozwoju kolekcji priorytetem było połączenie zrównoważoności, ergonomii i wyjątkowego designu. Materiały wykorzystane do produkcji, zwłaszcza solidne drewno, zapewniają trwałość mebli, co sprawia, że są one nie tylko estetycznym elementem, ale także praktycznym wyborem.

Komfort na Pierwszym Miejscu

Lekkie wygięcie oparcia i siedziska sprawiają, że krzesło MINE EMP EST CB jest idealne do komfortowego spędzania czasu, czy to przy stole w jadalni, barze czy restauracji. To połączenie funkcjonalności i piękna, które zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zróżnicowana Kolekcja

Kolekcja MINE to zbiór różnorodnych modeli, obejmujący krzesła, fotele, hokery, zarówno z oparciem, jak i bez niego. Dzięki temu można dopasować meble do różnych przestrzeni, spełniając jednocześnie oczekiwania estetyczne i funkcjonalne.

Specyfikacje Techniczne

  • Wysokość: 83 cm
  • Wysokość siedziska: 47 cm
  • Całkowita głębokość: 56 cm
  • Szerokość fotela: 61 cm

Krzesło MINE EMP EST CB to nie tylko mebel, ale również wyrazista dekoracja wnętrza, która łączy w sobie nowoczesny design i funkcjonalność.

Waga 8.4 kg
Wymiary 55 × 61 × 83 cm
Głębokość siedziska

43 cm

Szerokość siedziska

47 cm

Wysokość siedziska

51 cm

Wysokość podłokietników

69 cm

Materiał

Drewno, Tkanina

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krzesło MINE EMP EST CB”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart