Twój dostawca mebli do projektu
Search

Krzesło LAPES

Order in the next for

8,200.00 6,666.67 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Krzesło jadalniane LAPES to esencja połączenia minimalistycznego designu z bogactwem detali. Na pierwszy rzut oka możemy odnieść wrażenie, że jest to prosty mebel, jednak przy bliższym poznaniu odkrywamy całą paletę starannie przemyślanych elementów.

Jego ramę wykonano z czarnej, lakierowanego stali, co nadaje mu nie tylko solidności, ale także elegancji. Lekkość tej konstrukcji tworzy zaskakujący kontrast z masywną bryłą innych krzeseł, czyniąc LAPES unikalnym w swoim rodzaju.

Jednak prawdziwym majstersztykiem jest wnętrzna, tapicerowana część krzesła. Jej precyzyjne wykończenie nie jest tylko dowodem rzemiosła najwyższej klasy, ale także gwarantem niezrównanego komfortu siedzenia. Ta dbałość o szczegóły sprawia, że spędzenie na nim wielu godzin staje się czystą przyjemnością, a każdy posiłek czy spotkanie z przyjaciółmi zamienia się w wyjątkowe doświadczenie.

W skrócie, krzesło jadalniane LAPES to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia wnętrz, ale także prawdziwe dzieło sztuki. Idealnie wpisuje się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, jednocześnie stając się ich nieodłącznym i wyróżniającym się elementem. W LAPES dostrzegamy połączenie prostoty z luksusem, co czyni je wyborem dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy design i najwyższą jakość.

Wymiary 61 × 66 × 76 cm

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krzesło LAPES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart