Twój dostawca mebli do projektu
Search

Krzesło EVENT

Order in the next for

7,099.00 5,771.54 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Wyprofilowane Krzesło: Komfort i Elegancja w Jednym

Ergonomiczny Design

To krzesło zostało zaprojektowane z myślą o ludzkim ciele. Jego wyprofilowana obudowa nie tylko przyciąga wzrok, ale również podtrzymuje i otula, zapewniając maksymalny komfort podczas siedzenia. To więcej niż mebel; to inwestycja w Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Luksusowe Wykończenie

Prawie jak pięknie wygładzony kamień pod wpływem działania wody, gładkie i dokładnie tapicerowane siedzisko tego krzesła zapewnia niezrównany komfort. Jego luksusowe wykończenie sprawia, że jest to nie tylko funkcjonalny, ale również estetycznie atrakcyjny element każdego wnętrza.

Niezrównany Komfort

Tapicerowane siedzisko i ergonomiczna konstrukcja zapewniają komfort na najwyższym poziomie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy spędzają wiele godzin na siedzeniu, czy to w domu, czy w biurze.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz krzesła, które łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i komfort, to to wyprofilowane krzesło jest dla Ciebie. Jego ergonomiczny design i luksusowe wykończenie sprawiają, że jest to nie tylko mebel, ale również wyjątkowy element dekoracyjny, który wzbogaci każde wnętrze.

Wymiary 59 × 59 × 79 cm

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krzesło EVENT”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart