Twój dostawca mebli do projektu
Search

Krzesło AMES

Order in the next for

1,699.00 1,381.30 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Krzesło Ames, stojące na finezyjnych metalowych nóżkach, to doskonały wybór dla tych, którzy pragną połączyć funkcjonalność z wyjątkowym designem. Każdy element tego mebla został zaprojektowany z myślą o detalu, od jego stabilnej konstrukcji po starannie dobrany materiał obiciowy.

Jego nowoczesne, acz klasyczne linie sprawiają, że idealnie wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Metalowe nogi, które dają wrażenie lekkości i elegancji, są nie tylko wytrzymałe, ale też stanowią interesujący kontrast dla reszty sylwetki krzesła.

Co więcej, krzesło Ames nie jest jedynie praktycznym dodatkiem – to prawdziwy statement w aranżacji przestrzeni. Może stanowić centrum uwagi w minimalistycznym salonie, dodać współczesnego akcentu do klasycznego gabinetu czy też stać się ciekawym elementem w industrialnym loftie.

Dzięki krzesłu Ames, przestrzeń staje się bardziej wyrafinowana, a jednocześnie zachowuje swoją funkcjonalność. Wprowadzając do wnętrza ten element, inwestujesz nie tylko w komfort codziennego użytkowania, ale również w niepowtarzalny styl, który przyciągnie spojrzenia gości i podkreśli indywidualny charakter każdego pomieszczenia.

Wymiary 63 × 52 × 85 cm
Wysokość siedziska

47 cm

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krzesło AMES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart