Twój dostawca mebli do projektu
Search

Hoker GOA BAR

Order in the next for

879.89 715.36 netto

Do ceny została wliczona tkanina z KAT.A

Sprawdź nasz KATALOG TKANIN

Hoker Goa bar, inspirowany pięknem i atmosferą indyjskich krajobrazów, to wyjątkowy mebel łączący w sobie prostotę i elegancję. Ten design sprawia, że hoker cieszy się dużym zainteresowaniem wśród projektantów wnętrz, poszukujących nowoczesnych i świeżych rozwiązań dla swoich kreacji.

Jego dwoistość wynika z połączenia trwałych, drewnianych elementów konstrukcyjnych z miękkimi i otulającymi teksturami na siedzisku i oparciu. Te dwa elementy współgrają ze sobą w harmonijny sposób, tworząc mebel, który oferuje zarówno komfort, jak i wysoką jakość wykonania.

Dzięki uniwersalnemu i zarazem wyjątkowemu designowi, hoker Goa bar jest kompatybilny z różnymi typami przestrzeni. Może być z powodzeniem umieszczony w domowych kuchniach czy jadalniach, ale również w eleganckich restauracjach czy nowoczesnych biurach. Jego wszechstronność i adaptacyjność sprawiają, że jest to mebel, który nie tylko wyróżnia się na tle innych, ale też wzbogaca każde wnętrze, dodając mu indyjskiego szarmu i współczesnej elegancji.

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hoker GOA BAR”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Product has been added to your cart