Twój dostawca mebli do projektu
Search

Lampa sufitowa ATLAS

Order in the next for

995.00

Lampa sufitowa ATLAS: Innowacyjny Design w Źródle Światła

Lampa sufitowa ATLAS to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i unikalnego designu. Jej metalowa konstrukcja, wykonana z malowanego proszkowo lub plakowanego metalu, harmonijnie współgra z delikatnymi, białymi kloszami ze szkła dmuchanego i kwaszonego.

Kształty i Kąty

Zaskakująca wielowymiarowość tej lampy prezentuje się imponująco, mając wymiary L 686 x H 250 x P 200 mm. Projekt skupia się na połączeniu ostrych krawędzi i kątów prostych z delikatnymi, kulistymi kloszami, które nie tylko pełnią funkcję źródeł światła, ale również stanowią istotny element dekoracyjny.

Źródła Światła w Nietypowym Stylu

Lampa ATLAS zasilana jest maksymalnie trzema żarówkami G9 o mocy 28W każda, umieszczonymi w kulistych kloszach. Ta nietypowa aranżacja źródeł światła nadaje oświetleniu subtelności i intrygującego wyglądu, wyróżniając się spośród innych tradycyjnych modeli lamp sufitowych.

Elegancki Wybór Kolorystyczny

Dostępna w dwóch wykończeniach: w kolorze czarnym lub złotym, lampa sufitowa ATLAS to doskonały wybór, który z łatwością dopasuje się do różnych stylów wnętrz. Oba kolory podkreślają elegancję i wyjątkowość projektu.

Innowacyjność w Designie

Lampa sufitowa ATLAS to rewolucyjne podejście do aranżacji oświetlenia. Jej niekonwencjonalny wygląd, będący połączeniem geometrycznych kształtów i delikatnych kloszy, tworzy unikalną atmosferę, zarówno oświetlając pomieszczenie, jak i nadając mu wyjątkowego charakteru.

Wymiary 20 × 69 × 25 cm
Żarówka

G9 max 3 x 28 W

Specyfikacje UE

220-240 V, IP20, Klasa II

Materiał

Metal

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lampa sufitowa ATLAS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart