Twój dostawca mebli do projektu
Search

Kinkiet AURORIA

Order in the next for

5,369.00 4,365.04 netto

Długość kabla 3,5m, optyka 60°, regulacja co 10 cm od 134 cm do 184 cm w sześciu krokach po 10 cm.

Kinkiet AURORIA: Wyjątkowy Design i Funkcjonalność

Lampa ścienna AURORIA to niezwykły symbol graficzny, charakteryzujący się prostymi, zasadniczymi liniami, które podkreślają wielką elastyczność ruchu i funkcjonalność lampy. Innowacyjna intuicja i wyrafinowany mechanizm sprawiają, że ramię lampy jest rozsuwane od 134 cm do 184 cm, zachowując przy tym liniowość i spójność designu. Regulowane źródło światła zapewnia precyzyjne i punktowe oświetlenie.

Elegancki i Funkcjonalny

Kontrwaga, istotna część designu, została pokryta skórą “Testa di Moro”, dodając jeszcze większej elegancji lampie. Źródło światła to panel LED o łącznej mocy 15W i strumieniu świetlnym 839lm. Emitowane światło jest skierowane bezpośrednio, zapewniając precyzyjne oświetlenie. Możliwość przyciemniania za pomocą kabla oraz regulowana temperatura barwowa (2700K) umożliwiają dostosowanie oświetlenia do preferencji użytkownika.

Precyzyjne Oświetlenie

Dzięki wbudowanej funkcji przyciemniania na kablu, użytkownik może łatwo regulować intensywność światła w zależności od potrzeb i nastroju. Ponadto, kinkiet AURORIA można dostosować do różnych scenariuszy oświetleniowych dzięki możliwości regulacji temperatury barwowej w zakresie 2700K, co pozwala na stworzenie odpowiedniego nastrój w każdym pomieszczeniu.

Solidna Konstrukcja i Wysoka Jakość

Kinkiet AURORIA została wykonana z wysokiej jakości aluminium, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. Wykończenie w kolorze czarnym dodaje elegancji i nowoczesności, idealnie komponując się z różnymi stylami wnętrzarskimi. Dzięki klasie ochronności IP20, lampa jest odpowiednia do użytku wewnątrz pomieszczeń, zapewniając nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne oświetlenie.

Specyfikacje Techniczne

  • Materiały: Aluminium
  • Wykończenie: SWA LN2 32 czarny
  • Typ CRI: 90
  • Klasa IP: 20
  • Wymiary: od 134 cm do 184 cm (długość), 165 cm (wysokość)
  • Uwagi: Długość kabla 3,5 m, akcesorium w postaci plastra miodu w zestawie, optyka 60°, regulacja co 10 cm od 134 cm do 184 cm

Certyfikaty i Normy

Produkt spełnia najwyższe standardy jakości oraz posiada niezbędne certyfikaty, co potwierdza jego bezpieczne i zgodne z normami użytkowanie.

Wymiary 134 × 165 cm
Długość kabla

350 cm

Materiał

Aluminium, Skóra

Kolor

Czarny, RAL 9005

Specyfikacje UE

110-240V, 2700K, 839 lm, CRI 90, Dimmer on cable, IP20, LED, max 15W

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kinkiet AURORIA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart