Twój dostawca mebli do projektu
Search

Lampa podłogowa FLOO

Order in the next for

3,555.004,208.00

Lampa podłogowa FLOO – Design Duńsko-Włoski

Lampa podłogowa FLOO, zaprojektowana przez duńsko-włoskie duo projektowe GamFratesi w 2017 roku, to wyjątkowy przykład połączenia minimalistycznego designu z funkcjonalnością. Pierwotnie wprowadzona na rynek w wersjach czarno-białych, rodzina lamp została rozszerzona o edycje wykończone mosiądzem i marmurem. Jedną z kluczowych cech lampy jest jej personalizacja. Światło jest elastyczne i zajmuje niewiele miejsca. Może obracać się, podnosić i opuszczać, oświetlając i tworząc atmosferę w wybranym obszarze.

Minimalistyczny Design

Forma klosza lampy jest wyznaczona geometrycznie przez ruch, który wykonuje na kolumnie. Minimalistyczny wygląd jest efektem przejścia od kształtu okręgu u dołu do liniowego otworu na górze klosza. Oprawa głównie zapewnia światło skierowane w dół, eliminując odblaski. Kąt nachylenia klosza może być dostosowany, aby zoptymalizować dystrybucję światła. Smukły otwór na górze klosza zapewnia miękkie, otoczeniowe oświetlenie.

Regulacja i Funkcjonalność

System mechaniczny zapewnia dużą swobodę ruchu, dzięki czemu światło zawsze można ustawić w idealnej pozycji w miejscu pracy, salonie, itp. Zintegrowana technologia LED zapewnia wysoką jakość światła z płynną regulacją jasności od 15 do 100%. Funkcja timera automatycznie wyłącza światło po określonym czasie, wybierając między wyłączeniem/4 godzinami/8 godzinami. Istnieje również możliwość ustawienia stałego poziomu światła za każdym razem, gdy lampa zostanie podłączona do zasilania.

Materiały i Specyfikacje

Oprawa: Czarny, malowany na mokro aluminium. Podstawa: Szlifowany włoski marmur Nero Margiua. Kolumna: Ekstrudowany mosiądz, szczotkowany. Długość przewodu: 2,5 m. Włącznik: Na górze kolumny z płynną regulacją jasności od 15 do 100%. Rodzaj przewodu: Czarna plastikowa. Sterownik LED: zewnętrzny z wtyczką. Istnieje funkcja timera do automatycznego wyłączania, która może być ustawiona na 4 godziny lub 8 godzin. Możliwe jest również ustawienie lampy do włączania się z określonym poziomem światła. Rozmiar (mm): 240 (Szerokość) x 1400 (Wysokość) x 240 (Długość). Waga: 4,3 kg.

Lampa podłogowa FLOO to nie tylko źródło światła, ale także element dekoracyjny, który dodaje charakteru i stylu do każdego wnętrza. Dzięki swojej elastyczności i funkcjonalności stanowi doskonałe rozwiązanie do różnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.

Waga 4.3 kg
Wymiary 24 × 24 × 140 cm
Długość kabla

250 cm

Materiał

Aluminium, Marmur

Specyfikacje UE

10W, 2700K, 446 lm, LED

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lampa podłogowa FLOO”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart