Twój dostawca mebli do projektu
Search

Krzesło ROOS

Order in the next for

1,715.00

Produkt gotowy, dostępnie jedynie w trzech podanych wykończeniach.

Krzesło ROOS – Elegancja w Szczegółach

Krzesło ROOS zachwyca mnogością pięknych detali, które nadają mu wyjątkowego charakteru. Od nóg tworzących literę A na tyle krzesła, po dekoracyjne, pionowe przeszycia w pływającym oparciu – ROOS to połączenie funkcjonalności z estetyką.

Elegancja w Designie

Projektantem krzesła ROOS jest By Georgsen, który z wielką precyzją stworzył elegancką formę tego mebla. Jego wysokość wynosząca 81 cm, szerokość 53.5 cm i głębokość 58 cm zapewniają komfortowe siedzenie, a wysokość siedziska na poziomie 50.5 cm sprawia, że krzesło jest odpowiednie dla różnych osób.

Wyjątkowe Materiały i Specyfikacje

Krzesło ROOS dostępne jest w trzech kolorach sztucznej skóry: czarnym, brązowym oraz kaszmirowym, co pozwala dopasować je do różnych stylów i aranżacji wnętrz. Czarne metalowe nogi dodają kontrastu i stabilności całej konstrukcji.

Wysoka Jakość i Bezpieczeństwo

Materiały użyte do produkcji krzesła ROOS są starannie wyselekcjonowane, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Krzesło jest certyfikowane przez FSC™, co świadczy o jego pochodzeniu z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł drewna.

Krzesło ROOS to nie tylko funkcjonalny mebel, ale także elegancka ozdoba każdego pomieszczenia. Jego unikalny design i wysoka jakość wykonania sprawią, że stanie się ono nieodłącznym elementem Twojego wnętrza, dodając mu wyjątkowego charakteru i stylu.

Wymiary 56 × 53 × 82 cm
Głębokość siedziska

44 cm

Wysokość siedziska

50 cm

Materiał

Metal, Skóra syntetyczna

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krzesło ROOS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Search for products

Back to Top
WALUTA
Euro
Złoty polski
Product has been added to your cart